• 1

System dla Contact Center

Nowoczesny system dla contact center umożliwiający wielokanałową komunikację w obsłudze klienta.
Efektywny dla:
  • małych działów telemarketingu i windykacji (3 konsultantów)
  • dużych call center (+200 konsultantów)
Wszystkie działania w jednej intuicyjnej aplikacji. Wydajny dialer predyktywny, skrypty i ankiety, interaktywny panel managera i wiele innych funkcjonalności.


Obsługa połączeń wychodzących. Outbound

Zwiększ szansę dodzwonienia się do klienta o 20% i więcej

ZARZĄDZANIE KAMPANIAMI ONLINE

Zarządzanie contact center przez przeglądarkę www. Śledzenie na bieżąco postępu. Szybka pomoc supervisora – podsłuch, przejęcie, cichy szept lub zatrzymanie kampanii.

APLIKACJA CC DLA AGENTA

Desktopowa aplikacja CC dla konsultanta. Skrypt ze scenariuszami i pomocą kontekstową – tekst lub lektor. Panel szybkich kroków. Planner połączeń. Notatki konsultanta.

DIALER PREDYKTYWNY

Wydzwanianie w oparciu o szacunki prawdopodobieństwa z 250 mln zdarzeń telekomunikacyjnych z ostatnich 3 mcy . Wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji (AI).

ROTACJA NUMERACJĄ

Dzwonienie z różnych numerów GSM i stacjonarnych. Harmonogram prezentacji numeracją. Monitoring reputacji numeru. Numeracja polska i zagraniczna.

HLR I DETEKCJA POCZTY

Sprawdzanie czy telefon komórkowy jest włączony i rozpoznanie poczty głosowej dzięki sygnalizacji sieci GSM.

DIALPLAN

Tworzenie rozbudowanych dial-planów. Uwzględnienie skomplikowanych zasad wybierania numerów – częstotliwości, czasu dzwonienia, itd.


Obsługa połączeń przychodzących. Inbound

Zagwarantuj wysoką jakość obsługi

AUTORYZACJA ROZMÓWCY

Rozpoznanie kto dzwoni. Kilkuetapowa autoryzacja bez udziału konsultanta. Błyskawiczna prezentacja klienta w aplikacji CC.

APLIKACJA CC DLA AGENTA

Prezentacja danych klienta i historii kontaktu. Skrypt ze scenariuszami i odmianą imienia i nazwiska. Panel szybkich kroków. Prywatne notatki konsultanta.

KOLEJKOWANIE

Kierowanie rozmówcy do właściwego konsultanta wg skills, opiekuna, ostatniego rozmówcy. Powiadomienia o czasie oczekiwania, miejscu w kolejce, itd.

POŁĄCZENIA NIEODEBRANE

Prezentacja konsultantowi infolinii aktualnej listy połączeń nieodebranych, na które może oddzwonić. Call me back.

WIRTUALNY SEKRETARIAT

Obsługa połączeń przychodzących i faksów bez centralki i urządzenia faksowego. Zapowiedzi, przekierowania, kolejkowanie połączeń.

IVR GRAFICZNY

Projektowanie IVR przez rysowanie drzewka wyboru tonowego. Określanie, kiedy odczytywać. Personalizowane.


Co wyróżnia naszą aplikację CC?


ikonka-technologia i sztucznainteligencja

Technologia i sztuczna inteligencja

ikonka - inteligentny dialer predyktywny

Inteligentny dialer predyktywny

ikonka - rotacja numerami

Wysoka dodzwanialność z rotacją numerami

ikonka - bogata komunikacja

Bogata komunikacja

Prowadzenie obustronnej komunikacji z 1 miejsca przez: SMS, SMS chat, MMS, głos (VMS i rozmowa z konsultantem), email i videochat. Wspólna baza kontaktów CRM.

ikonka - sip trunk

SIP Trunk

Wsparcie masowego ruchu głosowego w oparciu o SIP Trunk. Dowolna ilość połączeń nawiązanych w tym samym momencie i prowadzonych rozmów.

ikonka - model saas

Model SaaS

Rozliczanie za system online w abonamencie. Tide Software odpowiada za utrzymanie serwerów, rozwój i wgrywanie aktualizacji. Wsparcie 24/7 w cenie abonamentu.Komunikacja wieloma kanałami. Omnichannel

Dostosuj sposób komunikacji pod preferencje klienta

OMNICHANNEL

Łączenie i uzależnianie od siebie kanałów komunikacji dla inbound i outbound. Ten sam numer telefonu dla komunikacji przez SMS i połączenia głosowe. Kampanie wielokanałowe.

ANKIETY MULTICHANNEL

Ankietowanie przez SMS, rozmowę telefoniczną, IVR z opcją przełączenia do konsultanta i nagrania odpowiedzi. Kreator atrakcyjnych graficznie ankiet online.

Nawet 30% dziennych połączeń call center jest wykonywanych na nieaktualne numery. Sprawdzaj, więc jakość swojej bazy kontaktów.


Skorzystaj z Home Location Register

To usługa, która pozwala sprawdzić u operatorów jakość bazy odbiorców i dostarczyć aktualne dane, odświeżane w czasie rzeczywistym – tu i teraz. Dowiesz się, czy numer jest aktualnie dostępny, niedostępny (osoba jest w garażu podziemnym, windzie, poza zasięgiem), zajęty czy karta jest nieaktywna. Kupując taką usługę zyskujesz: pewność, że pozbywasz się z bazy numerów nieaktywnych; informację od jakiego operatora pochodzi dany numer oraz gdzie aktualnie znajduje się jego właściciel – możesz wykorzystać to, by dopasować odpowiednią porę kontaktu.

HLR w praktyce

Czy wiesz, że ok. 25% wszystkich połączeń konsultantów odbywa się na numery niedostępne? Jak zatem wykorzystać możliwości jakie daje HLR do maksimum? Pozwolić mu działać jeszcze zanim konsultant call center wykona połączenie. Tide Software połączył tę usługę z dialerem predyktywnym, dzięki czemu jeszcze przed nawiązaniem połączenia sprawdzana jest dostępność numeru oraz aktywność kart. Takie rozwiązanie skraca czas oczekiwania konsultanta do mniej niż 5 sekund i pozwala zaoszczędzić ok. 15-20 sekund na minutę. Co więcej, dzięki tej usłudze automatycznie wybierane są w pierwszej kolejności połączenia do osób, które właśnie włączyły telefon. To zwiększa szanse na dodzwonienie.

HLR z informacją w czasie rzeczywistym

Decydując się na zakup usługi HLR zwróć uwagę, czy nie jest to quasi HLR. Niestety, takich podobnych ofert jest sporo na rynku. Czym różnią się od oryginału? Dostarczane przez nie informacje nie są aktualne i mogą być opóźnione w czasie nawet o kilka godzin. Nie dają też tak wielu korzyści, jak te wymienione w akapicie powyżej. TideTelco zapewnia usługę HLR z informacją w czasie rzeczywistym.

Partnerzy i wyróżnienia

  • 1
  • 2

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...