OBSŁUGA POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH - OUTBOUND

System dla call center umożliwiający kompleksową obsługę rozmów wychodzących


FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU

Poznaj naszą aplikację, wykorzystującą HLR i rotację numerami

ZARZĄDZANIE KAMPANIAMI ONLINE

Zarządzanie contact center przez przeglądarkę www. Śledzenie na bieżąco postępu. Szybka pomoc supervisora – podsłuch, przejęcie, cichy szept lub zatrzymanie kampanii.

APLIKACJA CC DLA AGENTA

Desktopowa aplikacja CC dla konsultanta. Skrypt ze scenariuszami i pomocą kontekstową – tekst lub lektor. Panel szybkich kroków. Planner połączeń. Notatki konsultanta.

DIALER PREDYKTYWNY

Wydzwanianie w oparciu o szacunki prawdopodobieństwa z 250 mln zdarzeń telekomunikacyjnych z ostatnich 3 mcy . Wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji (AI).

ROTACJA NUMERACJĄ

Dzwonienie z różnych numerów GSM i stacjonarnych. Harmonogram prezentacji numeracją. Monitoring reputacji numeru. Numeracja polska i zagraniczna.

HLR I DETEKCJA POCZTY

Sprawdzanie czy telefon komórkowy jest włączony i rozpoznanie poczty głosowej dzięki sygnalizacji sieci GSM.

DIALPLAN

Tworzenie rozbudowanych dial-planów. Uwzględnienie skomplikowanych zasad wybierania numerów – częstotliwości, czasu dzwonienia, itd.

Zobacz inne możliwości systemu dla obsługi połączeń przychodzących - Inbound

INTERESUJE CIĘ USŁUGA TIDECC?

Zadzwoń 222 927 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Uzupełniając poniższy formularz zgadzasz się na kontakt ze strony Tide Software wybranym kanałem komunikacji [email/telefon] w celu jednorazowego przedstawienia oferty TIDE

Administratorem Danych Osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania, w tym przedstawienia oferty TIDE, a jeżeli wyrazisz na to zgodę w celach marketingowych [w przyszłości]. Przysługują Panu/Pani prawo: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do PUODO. Więcej przeczytaj TUTAJ 

* Pole obowiązkowe 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...